REGISTRUJTE SE - pro přístup k více informacím a odběru novinek
Uživatel:     Heslo:

Miluška P.

Motto:

„Odvážnému štěstí přeje".

Stručný popis:

“Pocházím ze Šumperka. Jsem spolehlivá k daným úkolům, samostatná. Nechybí mi trpělivost k řešení daných úkolů. Mám ráda lidi kolem sebe, dovedu s nimi dobře komunikovat a vycházet s nimi. Svěřené úkoly se snažím plnit přesně ke spokojenosti všech. Mám mnoho koníčků, jsem kreativní, tvůrčí. Mám ráda knihy historické, poučné, zajímá mě psychologie.


Popis:

Jsem vyučená prodavačka průmyslového zboží, do kterého byl zahrnut prodej papírenského, školního a kancelářského zboží. Prodej hraček pro děti, modelů letadel, proutěného zboží, rybářských, sportovních potřeb, bižutérie.

Mám i střední školu „Veřejnosprávní činnost“. Mám základy angličtiny, ruštiny. Absolvovala jsem sociální, psychologický kurz.

Pracovala jsem od vyučení v obchodě Papírnictví, kancelářské a školní potřeby v pracovní pozici prodavačka. Pak ve firmě“ Epcos“ v pracovní pozici kontrolorka.

Tak jak v obchodě, tak i ve firmě „ Epcos“ jsem nasbírala zkušenosti s lidmi, problematikou prodeje, problematikou správnosti měření hodnot, aby odcházely kvalitní výrobky z firmy odběrateli.

Mám dobré znalosti obchodní problematiky, administrativní práce v obchodě, s vedením učňů, zástupu vedení prodejny, s počítačem a dobré komunikace s lidmi.

Mojí největší předností je spolehlivost, vytrvalost, trpělivost s lidmi, dobré komunikační schopnosti. Ráda se učím novým věcem a nebojím se změn. Od zaměstnavatele očekávám solidní jednání.

Mou hlavní životní hodnotou je spokojenost v osobním životě, v pracovním procesu a především zdraví.

Smysl života je pro mě mít práci, do které bych se těšila a která by mě naplňovala. Vycházet s lidmi jak v práci, tak i v osobním životě a především dobré rodinné zázemí.