REGISTRUJTE SE - pro přístup k více informacím a odběru novinek
Uživatel:     Heslo:
"Pryč s trudomyslností. Máme co nabídnout."
"Udržení aktivního momentu"
Volte tu variantu, která je pro vás vždy ta lepší a hlavně ať je pozitivní :-)
"Žít a nechat žít"
Více než třicet roků jsem pracovala s dětmi. Práce s dětmi mi byla velice blízká, stala se mým koníčkem. Díky této práci jsem se musela stále učit a zdokonalovat v různých oblastech, abych mohla děti zaujmout. Nejvíce jsem si rozšířila tvořivé a kreativní schopnosti. I po této dlouhé a náročné práci s dětmi si myslím, že jsem klidná, trpělivá a vnímavá.
„Život ubíhá tak rychle, že stojí za to si ho užít“
Chci práci, ve které budu spokojená a tím pádem spokojenost v osobním životě, čas na koníčky /zahrádka, ruční práce, vaření, pečení, četba, internet, pes/.
"Přej a bude ti přáno!"
Jsem vyučená prodavačka obuvi, mám ukončené středoškolské vzdělání, obor – provoz obchodu. Jsem vdaná, mám dvě dospělé děti, jedno vnouče a kocoura Vaška.
„Odvážnému štěstí přeje.“
Pocházím ze Šumperka. Jsem spolehlivá k daným úkolům, samostatná. Nechybí mi trpělivost k řešení daných úkolů. Mám ráda lidi kolem sebe, dovedu s nimi dobře komunikovat a vycházet s nimi. Svěřené úkoly se snažím plnit přesně ke spokojenosti všech. Mám mnoho koníčků, jsem kreativní, tvůrčí. Mám ráda knihy historické, poučné, zajímá mě psychologie.
Hledání zaměstnání v dnešní době vyžaduje značnou trpělivost, hodně úsilí a odhodlání
Hledání zaměstnání v dnešní době vyžaduje značnou trpělivost, hodně úsilí a odhodlání. Je to náročný pracovní úvazek. Pokud člověk tento boj nevzdá, určitě se dostaví úspěch.